WebLogo


maklumbalas    hubungi kami    soalan lazim    peta laman    carian


maklumbalas    hubungi kami    soalan lazim    peta laman    carian

Senarai Pengarah / Ketua Pengarah KAGAT

kp01
Pengarah Pertama
Brig Jen Dato' Haji Abdul Hamid Bin Haji Zainal Abidin
6 April 1985 Hingga 30 Jun 1995


kp02
Pengarah Kedua
Brig Jen Dato' Haji Najmi Bin Haji Ahmad
1 Julai 1995 Hingga 4 Mac 2006


kp03
Pengarah Ketiga
Mej Jen Dato' Haji Jamil Khir Bin Haji Baharom
5 Mac 2006 Hingga 8 April 2009


kp04
Pengarah Keempat
Brig Jen Dato' Haji Kamarudin Bin Haji Mamat
9 April 2009 Hingga 20 April 2011


kp05
Pengarah Kelima
Brig Jen Dato' Haji Mustafa Bin Haji Abdul Manap
21 April 2011 Hingga 28 Jan 2014


kp06
Ketua Pengarah Keenam
Mej Jen Dato' Haji Kamarudin Bin Haji Mamat
29 Jan 2014 Hingga 28 Ogos 2020


kp07
Ketua Pengarah Ketujuh
Mej Jen Dato' Haji Nawawi Bin Haji Daud
29 Ogos 2020 Hingga 27 Mei 2021


kp08

Ketua Pengarah Kelapan
Mej Jen Haji Muhamad Azmi bin Wahab
28 Mei 2021 Hingga Sekarang